Husar Budownictwo inżynieryjne S.A.

HUSAR Budownictwo Inżynieryjne S.A.

logo-husar

jest firmą inżynieryjną, która powstała w wyniku wydzielenia się ze spółki Hydrobudowa Polska S.A. zorganizowanej grupy pracowników O/Włocławek w celu osiągnięcia wyższej efektywności i jakości świadczonych usług, a także rozwoju w nowych obszarach rynku.

Wydzielenie nastąpiło w drodze przejścia do Spółki HUSAR Budownictwo Inżynieryjne wybranej kadry pracowników związanych z bezpośrednią produkcją, doświadczonych, skutecznych i zdeterminowanych do realizacji wyznaczonych celów.

Geneza wyboru nazwy spółki

Patrzymy w przyszłość i nowocześnie myślimy, ale jednocześnie opieramy nasze działania na fundamencie z wcześniejszych doświadczeń, nie tylko tych nam współczesnych, ale czerpiemy również z najlepszych wzorców w historii. Inspiracją dla nas, w zgodzie z wizją działania a także z zamiłowania do historii, był żołnierz polskiej jazdy pancernej – Husarii najlepszej jazdy i formacji zbrojnej na świecie w XVII wieku – HUSAR.

Husaria symbolizuje najwyższą skuteczność, nowoczesność w okresie swojego istnienia, również polską technikę i strategię działania, która zawsze nie miała sobie równych w ówczesnych czasach nigdzie na świecie. Zawsze była godną zaufania formacją i jest na pewno powodem naszej dumy.

ZAKŁAD PRODUKCJI PRZEMYSŁOWEJ

 (dawniej Pion Konstrukcje Stalowe)

spawaczZakład Produkcji Przemysłowej (ZPP) to pion spółki HUSAR Budownictwo Inżynieryjne wyspecjalizowany w montażu i produkcji konstrukcji i elementów stalowych oraz instalacji technologicznych. Posiadamy zaplecze produkcyjne zaopatrzone w urządzenia dostosowane do zautomatyzowanej produkcji wraz z wydzieloną nowoczesną halą produkcyjną. Zatrudniona kadra pracownicza posiada szeroki zakres uprawnień i wieloletnie doświadczenie wpływające na wysoką jakość i duże możliwości realizacyjne naszego zakładu i szeroki wachlarz oferowanych usług. Posiadamy uprawnienia do wykonawstwa, montażu i remontów konstrukcji stalowych odpowiadające wymaganiom polskich i europejskich norm. Załoga naszego zakładu składa się z kilku niezależnych i mobilnych zespołów montażowych.

ZAKŁAD PRODUKCJI PRZEMYSŁOWEJ WE WŁOCŁAWKU ISTNIEJE OD 1968 ROKU